Епізод 1. Музика поdoomати

Back

Всім привіт!

Мене звуть Володимир і це пілотний епізод мого експерименту з музичним (текстовим) подкастом. Звучить дуже дивно, знаю, але так воно і є... Назвемо такий формат - асинхронною радіо станцією. Принаймні, це те, як я хочу, щоб воно виглядало.

Так вийшло, тому що, щоб робити справжній подкаст з музикою, на жаль, потрібні ліцензії й розмірковуючи над тим, як же бути, у мене виникла проста ідея:

Створювати прикольні плейлісти по 20 треків об'єднаних певною тематикою, які будуть супроводжуватися додатковою інформацією у вигляді блогу.

Але є одна проблема, я не дуже полюбляю букви і писанину. Тому цей формат можливо буде змінюватися ٩(๑˃̵ᴗ˂̵)و

Розпочнемо...

Отже, мій перший епізод мав вийти ще осінню, тому задачею було передати трішки депресивний осінній настрій за допомогою doomerської музики. На жаль, осінню не вийшло, але ж зимою також буває депресивненько :)

І ось, пропоную вам прослухати чудову підбірку ліричної, і не дуже української музики. Основним героєм даної підбірки є Mistmorn , дуже цікава персона, яка зробила дуже багато для сучасної української музики. Напевно, саме з його треків я почав більше цікавитись саме українськими виконавцями, хоч і були це мемні пісні UkrTrashDub . Дуже прикро, що з "житейських" причин Mistmorn був змушений припинити свою діяльність . Але це не заважає насолоджуватися його прекрасною як серйозною, так і мемною музикою.

Також, хотів би виділити мій улюблений трек 2021 року Postman - Як справи, насправді? Не знаю, що саме мені в ньому подобається чи то слова, чи то звучання, що нагадує math-rock , але щоразу, коли він вмикається я не в змозі його пропустити...

Загалом, я прослухав цю підбірку всю осінь і вважаю, що було б не чесно нею не поділитися. Тому тримайте (ノ^_^)ノ

Список треків:

 1. Mistmorn - Божевілля двох
 2. Sad Novelist, SadSvit - Наосліп
 3. pqrs - Пісня повільного світла
 4. Mistmorn - Дідько, я у розпачі...
 5. ONE LIGHT INSIDE - Давай ніким
 6. Postman - Як справи, насправді?
 7. Renie Cares - Якби
 8. Один в каное - Кому то тре
 9. Tember Blanche - Хованки
 10. Валентин Стрикало - Так гріє
 11. The Unsleeping - Припустим
 12. The Unsleeping - Птаха Фред
 13. Mistmorn - :/
 14. Blooms Corda - Лист до Катрін
 15. Один в каное - Пообіцяй мені
 16. Vivienne Mort - Лети
 17. Jonathan Livingston - Хто я?
 18. Sadsvit - Полум'Я
 19. Mistmorn - Згаслі вогні(інша версія)
 20. Vagonovozhatye - Між Нами

Приємного прослуховування!

♪┏(・o・)┛♪