Епізод 2. Щось різдвяно-новорічне

Back

Ось уже через декілька днів ми будемо святкувати Новий рік, а там і Різдво не за горами. В повітрі десь літає цей новорічний настрій, який кожен ловить по своєму.

Я вирішив поділитися підбіркою пісень, які для мене асоціюються з цим святковим періодом.

Тут ви знайдете досить широкий спектр виконавців, які б ні за що не мали б бути разом в одному плейлісті, але маємо що маємо. American Football, Billie Eilish, RHCP, Tember Blanche та інші круті виконавці, яких об'єднує одне - мій новорічний настрій .

Кожен трек має своє місце і несе в собі причину чому він там, наприклад Syd Matters - Obstacles та First Aid Kir - Winter Is All Over You - це OSTи з ігор які я проходив у зимній період в свої роки. Перший з Life is Strange , другий з The Long Dark . Чудові атмосферні ігри, які можна прикупити зараз на знижках, рекомендую :)

Або ж American Football - Silhouettes крутий трек батьків midwestу кліп до якого вийшов на другий день Різдва у 2019 році, що зробило його для мене невіддільною частиною новорічного настрою...

Впевнений, що у кожного є такі невеличкі історії. Діліться вашими новорічними треками в коментарях і можливо для когось ви станете творцем такої історії <3

Вітаю усіх з святами та зустрінемося в новому 2222* 2220* 2022 році!

Приємного прослуховування!

♪┏(・o・)┛♪